Logo Mirage
česky  english  deutsch

Automobily Mirage

Na základě vlastních dlouhodobých zkušeností ze závodních okruhů po celé Evropě jsme vyvinuli vlastní provedení vozů BMW M3 E92 zaměřené na dosažení co možná nejlepších časů na okruzích. Jedná se o pečlivě vyladěné vozy, které prošly náročným testováním a jejich schopnosti jsou dokumentovány dosahovanými časy. V současné době máme připravenou dvojici automobilů Mirage GTS a Mirage GTR, které jsme připraveni na míru přizpůsobit zamýšlenému používání.

Mirage GTS


Na základě exkluzivního vozu BMW M3 GTS jsme vyvinuli automobil, který na Nordschleife okruhu Nürburgring s pneumatikami Michelin Pilot Sport Cup dosáhl času 7:28 (varianta Sport Auto). To je o celých 20 sekund rychlejší čas, než v případě standardního modelu BMW M3 GTS. Vzhledem k exkluzivitě tohoto vozu jsme přistoupili pouze k úpravám podvozku, který prošel laděním a kompletní přestavbou u specialisty na Nordschleife – Toma Schirmera. Zcela změněna byla kinematika podvozku, automobil je vybaven tlumiči Nitron a používáme třídílná kola BBS o průměru 18 palců. Brzdy jsme vyvinuli vlastní přesně podle našich potřeb. Motor s výkonem 450 koní spolu se sedmistupňovou převodovkou zůstal nezměněn, modifikací je pouze výfuková soustava Akrapovič.

ODKAZY NA ČLÁNKY V MEDIÍCH

evo:
evo-025-Nurburgring.pdf

Video:
http://youtu.be/BxlRTsnughI

Mirage GTR


Pozitivní ohlasy na schopnosti našeho špičkového modelu Mirage GTS nás navedly ke stavbě druhého modelu Mirage. Na základě standardního BMW M3 E92 jsme vyvinuly vůz Mirage GTR využívající pokročilé řešení podvozku odvozené od modelu GTS. V tomto případě přistupujeme k úpravám motoru a standardní osmiválec 4,0 l zvětšujeme na 4,8 litru. Tím dojde ke zvýšení výkonu ze 420 na 530 k.